Selim Mobilya

Hakkımızda

28
Yıllık Deneyim

20 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe; sizler için düşünen, tasarlayan, projelendiren ve üreten bizler, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir aradayız.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

1-  Mobilyalarınızın yerleştirileceği yaşam alanlarında keşif yapıyor ve bu alanı üç boyutlu çizim ortamına aktararak size sunuyoruz.
2- Sunum sonrasında seçimleriniz ve fikirleriniz doğrultusunda ölçüler, kumaş, cila gibi tüm detayları birlikte netleştiriliyoruz.
3- Tasarım ve üretim aşamasının başlangıç ve bitiş tarihini belirliyoruz.
4- Sizin onayınızın ardından üretim aşamalarını planlıyor, üretime başlıyor ve sözleşme şartlarına uygun olarak belirlenen tarihte üretimi tamamlıyoruz.
5- Yaşam alanlarınızın keşfinden teslimata kadar her aşamada sizinle iletişim halinde olarak tüm süreci koordineli yürütüyoruz. Bu sayede istemediğiniz bir sürprizle karşılaşmanızı engelliyor ve hayal ettiğiniz yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Değerlerimiz

Misyon ve Vizyon

architecture

misyon

01

Yılların verdiği tecrübe, uzman kadro ve ekipmanlarımızla oluşan üretim gücümüzle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tasarımları yaşam alanlarına uygulamak, dayanıklılık ve kalitenin ön plana çıktığı, müşterilerimizin mutlu oldukları mekanlar yaratmaktır.

Hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını tasarlarken amacımız; tecrübemizle hayalinizi bir araya getirerek titiz ve detaylı çalışmalarla sözleşme şartlarına uygun olarak ürünlerinizi teslim etmektir. Sizi memnun eden her proje bize sizin gibi değerli dostlar kazandırmış ve işimizi daha çok sevmemizi sağlamıştır.

Interior

vizyon

02

Çağa ayak uydurarak teknolojik gelişmeleri takip edip ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmektir.

Her zaman için müşteri konfor ve rahatlığını ön plana çıkaracak şekilde yeni ve şık tasarımları birbirine harmanlamaktır. 

çalışma ortaklarımızdan bazıları

Referanslarımız

Test Ref
Reverland
Copixel
Denver